Podrobnosti

Popis projektu

Popis projektu

Pozemek ve velikosti 487 m2 se nachází přímo na skalnatém břehu Slapské přehrady ve výšce cca 50 m nad úrovní vody. V okolí je nádherná příroda, možnost cyklistiky, rybolovu, jachtingu, lesy plné hub, vhodné k celoročnímu bydlení, nebo pro rekreaci či aktivní odpočinek. Přímo na místě je restaurace, tenisové kurty i krytý bazén. Do 5 minut chůze od domu je krásná travnatá pláž. Pro sportovně založené, nebo jedince horolezeckým výcvikem lze slézat do Vltavy přímo s pozemku na laně.

Poloostrov, na kterém se pozemek nachází, je uzavřen pro veřejnost, protože většina pozemků je ve správě státní organizace. Tiché a velmi bezpečné místo s 24 hodinovou ostrahou. K projektu je plánované kotviště pro malou loď.

Vzdálenost od kraje Prahy 45 km (cca 35 min. autem).

Další informace..

Typ domu

Typ domu

Styl 2 je dům menší velikostní kategorie, vhodný pro rovinatý, popř. mírně svažitý pozemek, vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby, místnost v přízemí může sloužit jako pracovna nebo pokoj pro hosty, noční část domu je osazena do podkroví. 

Pokud chcete využívat dům k trvalému bydlení, nebo k zimní rekreaci, je pro Vás určena varianta "A", která je při hodnocení spotřeby energie a tedy i finančních nákladů na vytápění, chlazení, případné mechanické větrání, přípravu teplé vody, osvětlení a provoz dalších spotřebičů v domácnosti, hodnocena v tomto standardu jako mimořádně úsporná.

Pokud by jste chtěli využívat rodinný dům jenom k rekreaci od léta do podzimu, je pro Vas je určena varianta "B", která při hodnocení spotřeby energie a tedy i peněžních nákladů na provoz domu hodnocena jako standard.

Další informace..

Cena domu

Cena domu

Cena domu na klíč vč. pozemku v roce 2018.

Varianta A Varianta B

6904260 Kč 

6490790 Kč 

Cena realizace nezahrnuje, zařízení staveniště, kuchyňskou linku, svítidla, krb, kotviště pro lodičku, nadstandardní stavební materiály a prvky dle požadavku stavebníka.

Dále naleznete rozpis prvků stavby uvažovaný při stanovení ceny.

Další informace..