Podrobnosti‎ > ‎

Popis projektu

Popis projektu - podrobnosti

Pozemek ve velikosti 487 m2 se nachází přímo na skalnatém břehu Slapské přehrady ve výšce cca 50 m nad úrovní vody. V okolí je nádherná příroda, možnost cyklistiky, rybolovu, jachtingu, lesy plné hub, vhodné k celoročnímu bydlení, nebo pro rekreaci či aktivní odpočinek. Přímo na místě je restaurace, tenisové kurty . Do 5 minut chůze od domu je krásná travnatá pláž. Pro sportovně založené, nebo jedince horolezeckým výcvikem lze slézat do Vltavy přímo s pozemku na laně. Poloostrov, na kterém se pozemek nachází, je uzavřen pro veřejnost, protože většina pozemků je ve správě státní organizace. Tiché a velmi bezpečné místo s 24 hodinovou ostrahou. K projektu je plánované kotviště pro malou loď. Vzdálenost od kraje Prahy 45 km (cca 35 min. autem).

Pozemek je napojen na elektrickou energii, pitná a užitková vodu se čerpá z 60 metru hlubokého podzemního vrtu, kanalizace je řešena jímkou. Na vytápění objektu bude použit elektrokotel Protherm 12 kW. Asfaltová příjezdová cesta vede přímo k pozemku.

Místo nabídne nejen nádherný výhled a atmosféru uprostřed klidné přírody, ale je a i dobrou investiční příležitostí. V této lokalitě u vody budou mít nemovitosti vždy stabilní hodnotu. Bylo vydáno stavební povolení ke stavbě rekreačnímu objektu, rodinného domu Styl 2 s dispozici 5+1 a celkovou užitkovou plochou 142,2 m2.

KM - Smilovice, Chotilsko 864/17